درباره ما

 آژانس روابط عمومی ویرگول

روابط عمومی (PR)، مدیریت چرخه ی اطلاعات بین یک فرد یا سازمان از جمله: سازمان های دولتی و خصوصی با عموم مردم است. روابط عمومی پل ارتباط موسسه و مخاطبان آن است. در واقع هدف اصلی آژانس های روابط عمومی، برقراری ارتباط مناسب با مخاطبان و افزایش محبوبیت برند است. زمانی که می خواهید تصویر ذهنی بلند مدتی برای سازمان و شرکت خودتان ترسیم کرده و همزمان آینده را امروز، زندگی کنید، آژانس روابط عمومی ویرگول به کمک شما می آید.

چرا ویرگول؟

اگر معتقدید فقط خودتان راه توسعه کسب و کارتان را می دانید پس استفاده از آژانس روابط عمومی به شما پیشنهاد نمی شود اما اگر برای برنامه ریزی بهتر، توسعه کسب و کار، استفاده از افکار جدید و رویکردهای خلاقانه پیشنهادات افرادی خارج از مجموعه خود را مفید می دانید حتما به ویرگول سر بزنید. آژانس روابط عمومی ویرگول زمان شما را برای پرداختن به امور دیگر آزاد خواهد کرد در حقیقت حضور ویرگول یعنی به کارگیری خلاقیت همراه با روابط عمومی.

مشتریان آژانس های روابط عمومی دو دسته هستند. سازمان ها و شرکت هایی که پیشینه ی طولانی در حوزه کاری خود دارند و به دنبال رشد و توسعه برند خود هستند. سازمان ها، شرکت ها و برندهای نوپا و تازه نفس.

خدمات آژانس روابط عمومی ویرگول

طراحی منشور هویت برند، جریان سازی رسانه‌ای با هدف شناساندن برند به مخاطبان، برگزاری رویدادها، نوشتن و انتشار اخبار رسمی، نوشتن سخنرانی‌ها، تولید و طراحی نیازهای چاپی شما از قبیل کاتالوگ، بروشور و …، عکاسی صنعتی، ساخت تیزر، راه اندازی و مدیریت وب سایت مجموعه، راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی، رصد و پایش اخبار و مدیریت افکار عمومی، برگزاری رویدادها، مدیریت بحران رسانه ای از جمله خدمات ماست. برای اطلاعات بیشتر به صفجه خدمات بروید.

در دنیای امروز ارتباط موثر و مفید تنها از راه تبلیغات رخ نمی­دهد. آژانس روابط عمومی ویرگول با همراهی یک تیم جوان و خلاق پابه­پای شما در برندسازی، ایجاد کمپین های خلاق و در نهایت پیشرفت در کسب و کار شماست. به ما اعتماد کنید.

آژانس روابط عمومی ویرگول از اردیبهشت هزارو چهارصد فعالیت خود را آغاز کرده است.