تماس بگیرید: 09194963734 ایمیل ما: virgooladv@gmail.com
ما را دنبال کنید

طراحی پمفلت های آموزشی بیمارستان سیدالشهدا

پمفلت نوعی رسانه آموزشی است. پمفلت به عنوان یک تقویت کننده یادگیری برای جلسات گروهی و آموزشهای فردی مورد استفاده واقع می­شود. آژانس روابط عمومی ویرگول برای کمک به کادر درمان و به سفارش بیمارستان سیدالشهدا یزد پمفلت های آموزشی و غیر درمانی از جمله: خودشناسی، شاد زیستن، مهارت های رفتاری و… را تدوین و طراحی کرده است. همچنین پمفلت هایی در خصوص مراقبت های پایان حیات و رفتار مناسب با بیماران در حال احتضار، پیشگیری از استرس در محیط کار، اصول ارگونومی کار با رایانه و پمفلت های آموزشی برای معرفی بخش های رادیولوژی، ام آر آی و آزمایشگاه بیمارستان سیدالشهدا نیز توسط آژانس ویرگول طراحی شده است.

پمفلت‌های پزشکی و بهداشتی نیز از جمله پمفلت های روتینی هستند که برای اطلاع بیماران و همچنین کادر درمان در تمام بیمارستان ها توزیع می شود. با راهبری آژانس روابط عمومی ویرگول انواع پمفلت های درمانی و پزشکی با جدید ترین اطلاعات در تمام دسته بندی های پزشکی از جمله جراحی عمومی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، زنان و زایمان، بیماری های عفونی، ارتوپدی و… برای توزیع در بیمارستان سیدالشهدا یزد طراحی شد. آژانس ویرگول همچنین به منظور اطلاع رسانی در خصوص مراقبت از بیماران کرونایی و همچنین مراقبت ها قبل و بعد از واکسیناسیون پمفلت های آموزشی طراحی کرده است.

این موارد در راستای خدمات آژانس روابط عمومی ویرگول به عنوان کارگزار خدمات روابط عمومی و تبلیغات است که در حوزه هایی مانند تولید محتوا، گرافیک و طراحی، اطلاع رسانی و رسانه، شبکه های اجتماعی و… همراه بیمارستان سیدالشهدا یزد به عنوان یکی از بزرگترین مشتریان این آژانس است.

تاکنون در این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است!